Trabzon Havalimanı’nın hemen karşısında yer alan Alya Boutique Hotel, modern olanaklara ve yerel mimarinin özelliklerine sahip, zevkli bir şekilde dekore edilmiş odalar sunmaktadır. Tesisimiz de otopark ve bodrum katıda dahil toplam da 8 kattan oluşmakta ve her kata ulaşan 10 kişilik asansör bulunmaktadır. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.

Alya Boutique Hotel’in parke zeminli odalarında uydu led TV, klima ve minibar bulunmaktadır. Her oda deniz, dağ veya şehir manzaralıdır. Ayrıca tüm odalarda ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Her oda için çay ve kahve seti sunulmaktadır. Tesis içerisin de aynı zaman da Exchange ofisi ve Sim kart ofisi de vardır.

Günlük kahvaltı yöresel lezzetlerle açık büfe olarak servis edilmektedir. Otelde ayrıca geleneksel ve dünya mutfaklarından yemekler sunan bir A la Carte restorant ve oda servisi bulunmaktadır. Tesiste ücretli olarak çamaşırhane ve ütü servisi hizmeti de vardır. Tesisimiz 7/24  güvenlik kamerası ile izlenmekte olup ayrıca 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Hızlı C/in ve C/out işlemlerinizi saat fark etmeksizin tesisimiz de yapabilirsiniz.